Hejna Václav (Praha 1914 - 1985 Praha)
Na periferii, signováno vlevo dole V. Hejna, na napínacím rámu razítko Galerie Mánes, olej/plátno, 41 x 60 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |